باور نمی کنم...

http://www.ayandenews.com/news/32080/ (اخبار هم نشون داده)

 

mah sa

پسر دانشجو وقتی با جواب رد از سوی همکلاسی مورد علاقه‌اش مواجه شد امروز در حالی که نقاب به صورت بسته بود دختر جوان را روی پل عابر پیاده در حوالی دانشگاه علامه طباطبایی با ضربات چاقو به قتل رساند.

به گزارش خبرنگار «جوان» ظهر امروز با فریادهای دلخراش دختر جوانی که درحال عبور از روی یک پل عابر پیاده در نزدیکی پل مدیریت بود، مردم سراسیمه خود را به او رسانده و متوجه شدند پسر جوانی در حالی که صورت خود را با نقاب بسته است با ضربات مرگبار چاقو او را هدف قرار داده است. پسر جوان با دیدن مردم پس از آنکه خودش را به خیابان رساند، قصد فرار داشت اما در حلقه مردم گرفتار شد و با ضربه ای که یکی از رهگذاران به او زد دستگیر شد. با تلاش مردمی دختر جوان که با بیش از 40 ضربه چاقو مجروح شده بود به بیمارستان پارسیان منتقل شد و تحت مداوا قرار گرفت اما تلاش برای نجات او ثمری نداشت و او بر اثر شدت جراحت تسلیم مرگ شد. در جریان تحقیقات مشخص شد متهم و مقتول -کوشا و مهسا 22 ساله - دانشجوی رشته ادبیات در دانشگاه علامه طباطبایی بودند . کوشا چند بار از مهسا خواستگارری کرده بود و زمانی که با جواب رد مواجه شد، کینه مهسا را به دل گرفت و روز حادثه پس از تعقیبش از دانشگاه کینه مهسا را به دل گرفت و روز حادثه پس از تعقیب او را مورد هدف قرار داد.

قاضی رسولی به عنوان بازپرس کشیک قتل هم پس از اطلاع از حادثه خودش را به بیمارستان رساند. قاضی پرونده پس از رویت جسد برای تحقیق از متهم پرونده راهی کلانتری ونک شد. علی صادقی نگهبان پل در محل حادثه به خبرنگار ما گفت: من مشغول کارم بودم که متوجه دو دختر شدم که در حال عبور از روی پل بودند. ناگهان پسر جوانی در حالی که نقاب به صورت داشت و چاقوی بزرگی در دست گرفته بود ازپشت سر به یکی از آنها حمله کرد و بعد ا ز زدن چند ضربه چاقو روی سینه‌اش نشست و شروع به زدن ضربات چاقو کرد. ما با پلیس تماس گرفتیم اما مأموران پلیس خیلی دیر رسیدند. ماموران اورژانس هم نرسیدند و مجبور شدیم او را با وانت به بیمارستان پارسیان ببریم.

یکی از بستگان مقتول در بیمارستان به خبرنگار ما گفت: مهسا دانشجوی ممتازی بود که امروز برای دیدن نمرات امتحانی‌اش به همراه یکی از همکلاسی‌هایش به دانشگاه رفته بود.
قاضی امیرآبادی سرپرست دادسرای جنایی مرکز به خبرنگار ما گفت: همکلاسی مهسا نیز در حالی تلاش می‌کرد دوست خود را نجات دهد از سوی ضارب مورد حمله قرار گرفت و با ضربه چاقو مجروح شد که در حال حاضر در بیمارستان بستری است. متهم در بازداشت به سر می‌برد و تحقیقات تکمیلی درباره این پرونده از سوی کارآگاهان در جریان است. او به خانواده‌ها هشدار داد با مراقبت از فرزندان خود بحران‌های جوانی آنها را مدیریت کنند.

/ 16 نظر / 20 بازدید
نمایش نظرات قبلی
doshanbe

chon diye zan nesfe marde aziizam....

نیره

چون تازگی ها دیه کامل شده 90 ملیون دیه زن هم نصف دیه مرده یعنی باید خانواده وقتول علاوه بر دخترشون که از دست دادن خونه خراب هم بشن برای رسیدن به حقشون عدالت اسلامی!!![اوغ]

نیره

ای کاش لینک خبر رو می ذاشتی یا عکس دختره رو

زینب

همش دارم فکر میکنم یعنی این اتفاق واقعا تو همون محلی افتاده که ما 4 سال داشتیم ازش رد می شدیم. وای خدا .اصلا باورم نمیشه . نمیدونم چرا مردم دارن اینجوری میشن. یعنی به هیچ چیز و هیچ کس غیر از خودشون و لذت شخصی شون فکر نمیکنن.

نیره

مرضیه جان عکس باز نمی شه فکر کنم فیلتره

doshanbe

are fekr konam chon az facebooke... hala uploadesh mikonam mizarsm...

فهیمه

4سال درس خوند و .......... و از همه جالب تر نظر رییس دانشگاست داشتم دیوونه میشدم وقتی میگفت اطلاعی نداره و احتمال میده دختره تهرانی باشه و ازین حرفا و حالا قتل روح الله داداشی و چاقوزدن به گردن یک طلبه به کجا میریم ما؟

فهیمه

راستی این قضیه ی دیه هنوز تصویب نشده

ترنج

هنوز در حد طرحه تو مجلس...تصویب نشد که بشه 90 میلیون آره باهاش در ارتباطم چشم بزرگیتو میرسونم

ترنج

خیلی باحال گفتی زوج و فرد[نیشخند]واقعا همینوباید گفت عین ماشین