گندیدن نمک

مدتیه بحث اختلاس سه هزار میلیارد تومنی تو رسانه ها خیلی مطرح می شه و جو برکناری روسای بانک ها و گاهی هم دررفتنشون به اون ور آب!!! داغه.

مساله مهم اینه که این اختلاس در دولت افرادی که حالا بهشون برچسب سران فتنه چسبوندن اتفاق نیفتاده. بلکه در دولت فردی اتفاق افتاده که به خودش اجازه می ده در برنامه زنده تلویزیونی افرادی رو متهم به دزدی از بیت المال کنه! افرادی که هیچ وقت جرمشون ثابت نشده و اونجا هم حضور نداشتن که از خودشون دفاع کنن!

لینک زیر در مورد عامل اصلی اختلاسه که فعالیت اقتصادی شو از سال 84-85 شروع کرده:

http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A7%D9%85%DB%8C%D8%B1_%D9%85%D9%86%D8%B5%D9%88%D8%B1_%D8%A2%D8%B1%DB%8C%D8%A7

پی نوشت: بچه که بودیم تو کتابای تاریخ می خوندیم که شاه کلی برای جشن های دوهزار و پانصد ساله هزینه کرد در حالی که مردم گرسنه و فقیر بودن. الان که بحمدالله هیچ گرسنه ای تو کشورمون نیست لابد این اختلاس ها توجیه داره دیگه!!!

 

/ 7 نظر / 21 بازدید
فهیمه

و چه اعتماد به نفسی داره رئیس بانک مرکزی که از پاکی نظام بانکی حرف میزنه

فهیمه

و قشنگ تر از همه این حرف آقای حداد عادل که میگه شاید اختلاس نبود شما دامن نزنید

دوشنبه

کــــــــــــــــــــــــــــــــــش ندید [نیشخند]

زینب

ای بابا. مرضیه راست میگه چرا اینقدر این موضوع بی اهمیت رو کش میدین؟

دوشنبه

بابا مگه اسید پاشی کرده؟ مگه رفته پارک آب پاشی کرده؟؟ مگه مستند ساخته؟ مگه شعر گفته؟ مگه روزنامه داشته؟ مگه گفته بچه منو بردن بهم بگین زنده اس یا مرده؟ بابا یه اختلاسی بوده دور هم زدیم به بدن! چرا به این دولت که پاک ترین دولت جمهوری اسلامی انگ می زنین هی هم کــــشش میدین:دی مگه سه هزار میلیارد چقدره؟ هیچی به خدا ... چشم ندارین ببینین یه هم وطن خونه اش تو کاناد سه ملیون دلاره؟ حالا یه هموطنو کردن سوژه که آره تو بردی و تو خوردی صد نفرشونم تو ایران نشستن به ریش اون هموطن و هفتاد و شش ملیون بقیه می خندن! اصلا بریم تخم مرغمونو بخوریم بابا :دی

بهار(مجردنامه)

1. قالبون خیلی بامزه است... 2. دوشنبه هرچی رو می خواستم بگم گفته...

جمعه

دقت کردید بعضی ها چقدر معنی دار راجب بعضی پست ها نظری ندارند؟