نان و نمک

یادش به خیر. قدیم نان و نمک حرمت داشت. کسانی که کنار سفره هم می نشستند برای همدیگر حقی قائل بودند و می گفتند: به حق همون نون و نمکی که با هم خوردیم...

الان که دوره پلو و چلو شده این حرمت ها هم از یاد رفته. بعد عمری دوستی و همسفرگی خیلی راحت بهت اطلاع می دهند که حاضر نیستند قیافه ات را ببینند. وقتی با تعجب می پرسی چرا؟ حتی به خودشان زحمت توضیح دادن هم نمی دهند.

 

/ 10 نظر / 18 بازدید
فهیمه

ای بابا

دوشنبه

اینو من ننوشتم که :دی زینب نوشته فکر کنم ... مادر برو اینو بذار تو روز خودت :دی :دی

دوشنبه

نه !!! ... آخه فدات شم من انقدر راجع به این موضوع توی این وبلاگ حرف زدم که فهیمه در نگاه اول که فکر کرده من نوشتم نوشته ای بابا!! فکر کن!! دیگه من بیام چی بنویسم آخه ... چی بگم که من انقدر از این جور آدم ها تو دهنی خوردم که کلا دهنمو ببندم بهتره!!!!!

دوشنبه

هاهاهاهاها!! مورد خودمم شما می شناسی!! بی خیال اینجا مورد ما رو همه می دونن! چون جمعی بود یعنی مثلا اومد به یه جمعی گفت اینو .. حالا نمی دونم با مورد شما مشترکه یا نه! [افسوس]

دوشنبه

به من گفت : خداحافظ.... او گفت: رابطه ما به پایان خودش نزدیک شده!! او گفت: دیگر به من زنگ نزنید! گفت: من حالم خوب است...به همه بچه ها بگو دیگر با من کاری نداشته باشند! و من پیاز خرد کردم! و شام درست کردم و آمنه اینها شام آمدند خانه ما! و مراسم اسکار دیدیم و آشپز باشی! .... او خودش گفته بود دیگر به او هیچ کاری نداشته باشیم! پس ما شام خوردیم و کلی خندیدیم و ظرف شستیم... آنها مرا سرزنش کردند چون ناراحت بودم از نوع تمام شدن دوستیمان! ... دوستی؟؟؟!!!؟؟؟ و خداحافظی کردیم... مسخره بازی در آوردیم... خندیدیم... همه چیز را جمع کردیم... دیگری خوابید و من لای کتاب های شعرم گشتم بیینم چیزی پیدا می کنم یا نه... هیچ پیدا نکردم جز... سی دی سه رنگ که خودش برایم رایت کرده بود... قرمز را گذاشتم دیدم... و بعد خوابیدم و فردا روز دیگری بود و روز های بعد روز دیگری بود... او هم از زندگی ما خودش را دیلیت کرد! به همین راحتی... (این فقط یکیش! صد تا دیگه هم هست! )

فهیمه

مورد ما اسمش.....بود[نیشخند]

فهیمه

مرضی یادم افتاد به اون روزی که اومدیم خونتون یادش بخیر

دوشنبه

هه!! یادش به خیر چقدر خوب بود ... خونه مون :(( هه هه :دی

شنبه

دوره ی ساندویچ و فست فود ها را خدا به خیر کند دیگر.. .. .. هووووووف.........

نیره

نه عزیزم مورد شما با ما فرق داره! بگذریم...